Wybierz region

Wybierz miasto

  Od pierwszego pląsu do miłości - Dla "Tańca z gwiazdami" zostawiła "M jak miłość"

  Autor: Ewa Ziemiańska

  2005-11-18, Aktualizacja: 2005-11-18 08:43 źródło: Polska Gazeta Wrocławska

  W warszawskich salonach huczy od plotek. Na planie „M jak miłość”, podczas prób do „Tańca z gwiazdami”, i w kolorowych gazetach, od jakiegoś czasu wciąż szepcze się o Kasi Cichopek i jej ...

  W warszawskich salonach huczy od plotek. Na planie „M jak miłość”, podczas prób do „Tańca z gwiazdami”, i w kolorowych gazetach, od jakiegoś czasu wciąż szepcze się o Kasi Cichopek i jej partnerze tanecznym Marcinie Hakielu  Gdy Katarzyna Cichopek dostała propozycję wystąpienia w programie „Taniec z gwiazdami”, ucieszyła się, bo lubi nowe wyzwania. Aktorka uwielbia tańczyć, a dzięki programowi mogła podkształcić się w tej sztuce. Kasia jest osobą bardzo zajętą: mnóstwo czasu zabiera jej praca na planie „M jak miłość”, oprócz tego studiuje w prywatnej Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. Ponieważ poważnie traktuje wszystkie swoje obowiązki, a bardzo jej zależało na tym, by dobrze wypaść w nowym programie, co wymaga intensywnych treningów, musiała z czegoś zrezygnować. Dla tańca zrezygnowała z serialu. Na szczęście dla jej fanów, tylko na jakiś czas (Kinga już niedługo wyjedzie do Londynu). Decyzja była słuszna, bo na parkiecie Kasia spotkała swoją miłość. Jej partnerem w tańcu został Marcin Hakiel, który w poprzedniej edycji programu tańczył z Katarzyną Skrzynecką. Marcin studiuje bankowość i finanse i kursuje między dwoma miastami: Helsinkami i Warszawą.
  Kasia jest ulubienicą dziennikarzy i kolorowych magazynów, nic zatem dziwnego, że od razu zauważono, że między nią a jej tanecznym partnerem Marcinem iskrzy. Okazało się, że para dogaduje się nie tylko na parkiecie, ale i poza nim. Kasia i Marcin chodzą razem do kina, jeżdżą na rowerach, chodzą na spacery, i to nie sami, bo w towarzystwie wszędobylskich fotoreporterów. Zdjęcia splecionych dłoni i słodkich pocałunków mówią same za siebie, zaś Kasia na temat jej związku z Marcinem milczy. Wypowiada się o nim jedynie jako o partnerze i nauczycielu z „Tańca z gwiazdami”. „Jest najwspanialszy na świecie. To świetny pedagog, człowiek o wielkiej kulturze, wyrozumiały i cierpliwy” – opowiada Kasia z wypiekami na policzkach.
  Co zostanie z tej miłości, gdy zamilknie muzyka i zgasną światła jupiterów?
  Czas pokaże!
  Sonda

  Trwają tegoroczne egzaminy dojrzałości. A jak Ty wspominasz swoją maturę?

  • nie byłoby źle, gdyby nie to, że wszyscy dopytywali czy się uczę i niepotrzebnie mnie stresowali (38%)
  • moja matura to najłatwiejszy sprawdzian, jaki miałem w życiu (33%)
  • nie zdawałem matury (16%)
  • to był horror, zadania były trudne i nieadekwatne do tego, co robiliśmy na lekcjach (14%)