(© Anna Szczepan)

Uniwersytety Trzeciego Wieku objęte naukowym patronatem PWSZ w Nysie, już po raz piąty spotkały się w swojej macierzystej uczelni, aby podsumować miniony rok. Wśród licznie zgromadzonych pojawili się przedstawiciele UTW z Nowej Rudy.

Z propozycją wdrożenia ciekawych pomysłów przystąpił Uniwersytet Głuchołaz, gdzie bardzo dobrze funkcjonuje tzw. teatr przy kawie. Teatr przy kawie, nie wymaga od aktorów uczenia się kwestii na pamięć, tylko ładnego przeczytania tekstu z - można by powiedzieć "wczuciem się w rolę. Wymiana poglądów miała na celu zainspirowanie pozostałych do jeszcze efektywniejszego działania. UTW z Nowej Rudy zaprosił także wszystkich na swoje dziesięcieciolecie i przekazał swoje spostrzeżenia odnośnie wspópracy z lokalną społecznością.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!