(© Tomasz Hołod)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od poniedziałku (12 grudnia) można kupować bilety na Euro 2012 z dodatkowej puli.

Co należy zrobić? Na początku trzeba zarejestrować swoje konto na portalu uefa.com, a potem wybrać fazę turnieju, na jaką chcemy nabyć wejściówkę. Jedna osoba może kupić dla siebie tylko dwa bilety.

W Polsce bilety będą sprzedawane za pośrednictwem Klubu Kibica Reprezentacji Polski. Polski Związek Piłki Nożnej otrzyma 16% wejściówek na każde spotkanie reprezentacji Polski.

Dla osób zainteresowanych zakupem biletów uruchomiono specjalną infolinię +48 22 500 94 83. Informacje na temat członkostwa i działalności Klubu Kibica Reprezentacji Polski można uzyskać pod numerem tel. (22) 862 88 62 lub pisząc na adres e-mail: info@KlubKibicaRP.pl lub pomoc@KlubKibicaRP.pl

.

Zobacz również:

Stadiony Euro 2012
Drużyny Euro 2012
Maskotki Mistrzostw Europy
Czesi wybrali Wrocław

Wiadomości

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

olek_01 (gość) (Barti)

I właśnie dlatego nie będę robił dobrze tym baranom z PZPN , niech sobie swój klub kibica w d*** wsadzą
aferzyści :/ pooglądam sobie mecz w strefie :P

Barti (gość)

Czyli każdy chętny musi się zapisać do klubu kibica reprezentacji, uiścić odpowiednią opłatę za status kibica, zalogować się i zgłosić chęć zakupu biletów. W przypadku większej liczby chętnych niż ilość biletów (co jest bliskie pewności) odbędzie się losowanie. Ci którzy nie zostaną wylosowani i tak za klub kibica zapłacą. Największym wygranym oczywiście PZPN.