(© Fot. Tomasz Hołod)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Będzie można skorzystać z atrakcyjnych ofert cenowych.

Jak informuje PKP Intercity w gorącym okresie świąteczno–noworocznym (obejmującym Święta Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowy Rok oraz długi weekend ze świętem Trzech Króli) na torach kolejowych pojawi się dodatkowych 26 pociągów (6 kategorii Express (Ex) i 20 TLK). Pasażerowie wybierający się w tym czasie w podróż, będą mogli skorzystać z promocyjnych ofert Intercity m. in. Biletu Rewelacyjnego czy propozycji Last Minute. Od 19 grudnia przewoźnik wprowadzi również, pilotażowo, obowiązkową rezerwację miejsc w klasie 2 ośmiu pociągów TLK.

Pierwszy z dodatkowych pociągów wyjedzie w trasę już w nocy z 16 na 17 grudnia.

WYKAZ DODATKOWYCH POCIĄGÓW W OKRESIE ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNYMPasażerowie wybierający się w podróż pociągami należącymi do PKP Intercity mogą skorzystać z kilku ofert specjalnych, które obowiązują od 11 grudnia, czyli od momentu wprowadzenia nowego rozkładu jazdy na kolei.

11 grudnia wraz z nowym rozkładem zmienił się również zakres obowiązywania oferty Last Minute, umożliwiającej zakup biletów na przejazd pociągiem EIC lub Ex, na wybranych odcinkach, w atrakcyjnej cenie. Bilet można kupić w kasie, nie wcześniej niż na 30 minut przed odjazdem z tej stacji, pociągu objętego promocją.

ZOBACZ, JAKIE POCIĄGI ODJEŻDŻAJĄCE Z DOLNOŚLĄSKICH STACJI SĄ OBJĘTE PROMOCJĄOferty takie jak Bilet Weekendowy czy Bilet Podróżnika są automatycznie wydłużone i będą obowiązywać od godz. 19 w piątek 23 grudnia do godz. 6 rano we wtorek 27 grudnia.

Od 19 grudnia 2011 r. PKP Intercity wprowadza również pilotażową obowiązkową rezerwacją miejsc w klasie 2, w ośmiu pociągach TLK, m. in. relacji Przemyśl – Szczecin, czy Kraków - Kołobrzeg. Przedsprzedaż miejscówek rozpoczęła się wraz z wprowadzeniem nowego rozkładu jazdy. Osoby, które wybierają się w podróż jednym z tych pociągów, w dniach od 19 grudnia 2011r. do 29 lutego 2012r., kupując bilet i miejscówkę za 5 zł, będą miały gwarancję miejsca siedzącego zarówno w klasie 1, jak i w klasie 2. Obowiązkowa rezerwacja miejsc funkcjonuje już we wszystkich pociągach kategorii Ex oraz EIC, a od 1 czerwca br. również w pierwszej klasie TLK.Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!