Górnik Wałbrzych grał po raz pierwszy pod wodzą Jerzego Cyraka i przegrał w Stalowej Woli 1:3

Paweł Gołębiowski
Dariusz Gdesz
Piłkarze II-ligowego Górnika Wałbrzych, prowadzeni po raz pierwszy w oficjalnym pojedynku przez trenera Jerzego Cyraka, ulegli na wyjeździe 1:3 Stali Stalowa Wola

Piłkarze II-ligowego Górnika Wałbrzych, prowadzeni po raz pierwszy w oficjalnym pojedynku przez trenera Jerzego Cyraka, ulegli na wyjeździe 1:3 Stali Stalowa Wola. Górnicy zaczęli pojedynek nawet nieźle. Starali się atakować i w 14. minucie jeden z naszych graczy był faulowany w polu karnym. Rzut karny wykorzystał Marcin Orłowski. Niestety prowadzenie gości nie utrzymało się długo. Już w 18. minucie Michał Czarny głową skierował piłkę do bramki Górnika. Stal nadal atakowała i w 29. minucie Łukasz Sekulski strzelił gola dającego jej prowadzenie. W 42. minucie naszych „dobił” Czarny. Wynik, pomimo starań wałbrzyszan, nie uległ już bowiem zmianie.

Stal Stalowa Wola - Górnik Wałbrzych 3:1 (3:1)
Bramki: 0:1 Orłowski (14 k), 1:1 Czarny (18), 2:1 Sekulski (29), 3:1 Czarny (42)

Górnik: Jaroszewski, D. Michalak, Tyktor, Orzech, Sawicki, Mańkowski, Wepa, Szepeta (57 Oświęcimka), G. Michalak (45 Rytko), Krzymiński (62 Migalski), Orłowski.