zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne (© Patryk Ciechanowski Mirek)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Siłownia, fitness, masaż, sauna? Jak Ty dbasz o siebie i swoje samopoczucie? W Świdnicy od trzech lat działa Klub Body Art, który ufundował dla Was 10 karnetów, by zachęcić do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia.

Klub Body Art proponuje szeroką gamę zajęć dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności fizycznej. Na powierzchni 800 metrów kwadratowych możecie Państwo skorzystać z profesjonalnie wyposażonej siłowni i kilku sal fitness. A po wysiłku fizycznym możecie zrelaksować się w saunie lub poddając się masażowi ciała.

Centrum Fitness Body Art w Świdnicy ufundowało dla Was 8 nagród w postaci karnetów o wartości 72 zł, do wykorzystania na każdą usługę z proponowanej przez centrum oferty.

Aby powalczyć o karnet należy odpowiedzieć na pytanie: jak nazywa się zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku, jeden z innowacyjnych systemów fitness, w którym możecie uczestniczyć w świdnickim Centrum Fitness Body Art? (podpowiedzi szukajcie na stronie Centrum Fitness Body Art )

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: swidnica@naszemiasto.pl w tytule wpisując "Konkurs z Fitness Body Art". W treści maila, oprócz odpowiedzi, należy podać imię, nazwisko, adres i numer telefonu. Tylko takie maile będziemy brać pod uwagę.

Co 10 mail z poprawną odpowiedzią zostanie nagrodzony (do wyczerpania karnetów). Zwycięzców o wygranej poinformujemy drogą elektroniczną. Na odpowiedzi czekamy do piątku (30 grudnia) do północy.

Zobacz regulamin konkursu

Klub czynny jest:
od poniedziałku do piątku od 7.00 do 22.00
soboty od 9.00 do 16.00
niedziele od 9.00 do 13.00.

Więcej konkursów znajdziesz TUTAJWiadomości