(© 123rf)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wybór prezentu dla pana to często spory problem. Nie idźmy jednak na łatwiznę i nie kupujmy kolejnego szalika czy skarpetek.

Święta to doskonała okazja, aby uzupełnić garderobę mężczyzny w eleganckie drobiazgi, których zapewne sam sobie nie kupi. Prezent nie musi być drogi, ważne, by był modny i dopasowany do urody. Eleganckie krawaty np. w hurtowni Sava kupimy już od 20 zł. Ceny ładnych koszul zaczynają się od 30 zł.

Pod choinką, także na panów, mogą czekać kosmetyki. Mydło z dodatkiem srebra, które pomoże w łagodzeniu drobnych otarć np. po goleniu, kosztuje ok. 29 zł. Wybór wody po goleniu to już większe ryzyko, nie zawsze dobierzemy właściwy zapach.

Każdemu panu przydadzą się też elektroniczne dodatki do netbooków.

- Do urządzeń, które nie mają wbudowanych napędów, można dokupić czytnik DVD (za około 100 zł) albo nagrywarkę DVD (za 130-170 zł) - mówi Marcin Frąk ze sklepu AREST Computers Technology. Audiofilów ucieszą zewnętrzne głośniczki, np. CREATIVE Giga Works T20 za ok. 230 zł. Tańszym rozwiązaniem jest model T10, za który zapłacimy 170 zł.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!