W najbliższy weekend na lądeckim rynku wielkie atrakcje. Od godz. 10.00 rusza świąteczny kiermasz na którym każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W programie: giełda staroci, stoiska i kramy ze świątecznymi wyrobami, a także występ Lądeckich Wiolinek oraz otwarcie wystawy miejscowych twórców w Galerii Muzealnej im. Michała Klahra Starszego. W niedzielę, oprócz kiermaszu planowany jest spektakl Akademii Wyobraźni pt.: "Prawdziwa opowieść o św. Mikołaju", uroczysta msza święta w intencji mieszkańców w Kościele Parafialnym, świąteczne spotkanie z burmistrzem Kazimierzem Szkudlarkiem oraz rozstrzygnięcie konkursów na szopkę bożonarodzeniową i ozdobę choinkową. Do tego ciepły barszczyk dla wszystkich gości i mieszkańców miasta, "Łańcuch Życzliwości" - wspólna zabawa świąteczna i występ scholi parafialnej "Aniołki".

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!