Nawet osiem lat więzienia grozi mężczyźnie, który chciał wyłudzić kredyt na telewizor. Zatrzymali go policjanci z Lądka-Zdroju. 19-latek miał fałszywe zaświadczenie o zatrudnieniu. Wpadł, kiedy składał wniosek kredytowy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Nawet osiem lat więzienia grozi mężczyźnie, który chciał wyłudzić kredyt na telewizor. Zatrzymali go policjanci z Lądka-Zdroju. 19-latek miał fałszywe zaświadczenie o zatrudnieniu. Wpadł, kiedy składał wniosek kredytowy. Okazało się, że w ten sposób zarabiał na życie, a pomagał mu w tym 35-latek, który pomógł wystawić zaświadczenie o zarobkach. 19-latek chciał kupić 42-calowy telewizor LCD na raty, a potem sprzedać go i podzielić się pieniędzmi ze znajomym, z którym podrobił zaświadczenie. Trafił do policyjnego aresztu. Był już wcześniej karany za podobne przestępstwa.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!