Oto kolejna irytująca, ale wciągająca gra twórcy Flappy Bird Oto kolejna irytująca, ale wciągająca gra twórcy Flappy Bird

Oto kolejna irytująca, ale wciągająca gra twórcy Flappy Bird (© Conowego.pl)

Twórca niesławnej gry Flappy Bird, która podbiła rynek mobilny, a następnie zniknęła, pozostawiając po sobie liczne klony, udostępnił swoją kolejną produkcję. Oto Ninja Spinki Challenges!! – gra, która jest równie wciągająca, co jej poprzednik.

Zazwyczaj, firmy tworzące i wydające gry na urządzenia przenośne pozbywają się ogromnych ilości pieniędzy na prace nad tytułem oraz marketing, aby upewnić się, że ich mobilna produkcja odniesie sukces. Niemniej, czasem na rynku znikąd pojawiają się gry indie, które stają się absolutnym fenomenem. W 2013 roku taką grą było Flappy Bird, które postawiło swojego wietnamskiego twórcę - Donga Nguyena, w niechcianym świetle reflektorów.

Zapewne pamiętacie, że Nguyen ostatecznie usunął Flappy Bird ze sklepów Apple i Google (mimo że dzięki tej grze zarobił ogromne pieniądze) ponieważ stała się „uzależniającym produktem”, który sprawiał wiele problemów jemu oraz graczom. Dzięki temu Wietnamczyk mógł skupić się na pracy nad kolejnymi produkcjami. W sumie Nguyen stworzył już 7 gier. Jedną z nich udostępnił zaledwie kilka dni temu - poznajcie Ninja Spinki Challenges!!

Ninja Spinki Challenges!! składa się z serii miniwyzwań, które posiadają stosunkowo proste systemy sterowania. W ramach tych wyzwań będziemy unikać owoców, rzucać shurikenami do celów, i wykonywać inne podobne czynności, którym będzie towarzyszyć charakterystyczna, skoczna muzyka. Początkowo gra wydaje się nie stanowić wyzwania, ale kolejne poziomy dorównują trudnością Flappy Bird.

Ninja Spinki Challenges!! to gra darmowa, w której nie umieszczono systemu mikrotransakcji. Pojawiła się w niej jedynie opcja oglądania reklam w zamian za możliwość kontynuowania postępów na danym poziomie mimo poniesionej porażki. Nowa gra twórcy Flappy Bird jest dostępna zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i z Androidem.Źródło: Conowego.pl


Gry

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: