Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali dziewiąty mecz w sezonie. Tym razem ulegli MKS-owi Kluczbork

Paweł Gołębiowski
Piłkarze II ligowego Górnika Wałbrzych ponieśli kolejną porażkę. Tym razem przegrali na wyjeździe 0:2 z MKS-em Kluczbork. To dziewiąta przegrana Górnika w tym sezonie. W jedenastu kolejkach tylko dwa razy zremisował i z dorobkiem 2 punktów zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Piłkarze II ligowego Górnika Wałbrzych ponieśli kolejną porażkę. Tym razem przegrali na wyjeździe 0:2 z MKS-em Kluczbork. To dziewiąta przegrana Górnika w tym sezonie. W jedenastu kolejkach tylko dwa razy zremisował i z dorobkiem 2 punktów zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Przedostatnia Wisła Puławy ma na koncie 8 punktów. W Kluczborku wałbrzyszanie zaczęli spotkanie obiecująco i mieli na początku kilka okazji do strzelenia gola. Najlepszej, rzutu karnego w 25. minucie, nie wykorzystał jednak Marcin Orłowski. Strzelił z 11 metrów w środek bramki i bramkarz MKS-u łatwo to uderzenie obronił. Do przerwy wynik był jeszcze remisowy 0:0. W drugiej połowie gospodarze już „załatwili sprawę”. W 51. min objęli prowadzenie po golu Łukasza Reinharda, a w 74. min wynik ustalił Rafał Niziołek.