Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali u siebie z Zagłębiem Sosnowiec. Była to ich dziesiąta porażka

Paweł Gołębiowski
Dariusz Gdesz
Piłkarze II-ligowego Górnika Wałbrzych w ostatniej kolejce ponieśli dziesiątą porażkę w sezonie (na 12 spotkań). Tym razem ulegli na swoim boisku 0:2 (0:1) Zagłębiu Sosnowiec.

Piłkarze II-ligowego Górnika Wałbrzych w ostatniej kolejce ponieśli dziesiątą porażkę w sezonie (na 12 spotkań). Tym razem ulegli na swoim boisku 0:2 (0:1) Zagłębiu Sosnowiec. Trzeba jednak przyznać, że grali całkiem przyzwoicie i ambitnie. Zabrakło im jednak skuteczności, a mecze wygrywa ten kto strzela gole. Zagłębie trafiło do naszej bramki dwa razy. W 38. minucie zrobił to Jakub Arak, a w 66. minucie Dawid Ryndak.
Teraz wałbrzyszanie w sobotę, 18 października o godz. 18 rozegrają wyjazdowy pojedynek z Kotwicą Kołobrzeg. Kotwica w ostatniej kolejce zremisowała na wyjeździe 2:2 ze Stalą Stalowa Wola.

Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Jakub Arak (38), 0:2 Dawid Ryndak (66)

Górnik: Jaroszewski, Filipe, D. Michalak, Tyktor, Sawicki, Mańkowski, Wepa, Moszyk, Oświęcimka (67 Szepeta), Migalski (70 Krzymiński), Orłowski (85 Folc).