Piłkarze Górnika Wałbrzych rozbili na swoim boisku aż 9:0 Ilankę Rzepin.

Paweł Gołębiowski
Piłkarze Górnika Wałbrzych rozbili na swoim boisku aż 9:0 Ilankę Rzepin. Aż cztery bramki w drugiej połowie zdobył Marcin Orłowski

Piłkarze III-ligowego Górnika Wałbrzych rozbili na swoim boisku aż 9:0 Ilankę Rzepin. Sprawili tym sporą przyjemność swoim kibicom, którzy ostatnio musieli pogodzić się z porażkami Górnika - 1:3 z KS Polkowice i 0:1 ze Śląskiem II Wrocław. Tym razem pierwsza połowa spotkania nie zapowiadała pogromu Ilanki. Górnik po 45 minutach co prawda prowadził, ale tylko 2:0, po golach strzelonych przez Dominika Radziemskiego w 25 i 40 minucie. Po przerwie wałbrzyszanie jednak dominowali na boisku i cztery bramki dla nich zdobył Marcin Orłowski (50, 58, 63, 90), a po jednym trafieniu dołożyli: Mateusz Krawiec (60), Marcin Morawski (78) i Bartosz Tyktor (85).