Ekstraklasa zaczęła rozgrywki, ale to nie oznacza, że do Śląska nie mogą trafić nowi gracze. Letnie okienko transferowe zamyka się 31 sierpnia i wrocławianie cały czas szukają potencjalnych nowych zawodników.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Ekstraklasa zaczęła rozgrywki, ale to nie oznacza, że do Śląska nie mogą trafić nowi gracze. Letnie okienko transferowe zamyka się 31 sierpnia i wrocławianie cały czas szukają potencjalnych nowych zawodników. Sprawą priorytetową jest pozyskanie lewego pomocnika, bowiem w tej chwili nie ma dla Janusza Gancarczyka ani jednego zmiennika.

Wczoraj na treningu na Oporowskiej pojawił się kolejny kandydat do załatania tej dziury. Jest nim Brazylijczyk Marcus Vinicius da Silva de Oliveira, w skrócie Marcus Vinicius. Dwudziestopięciolatek może grać na lewej lub prawej pomocy, ale ostatnio występował głównie w ataku.
Swoją karierę rozpoczynał w juniorach Vasco da Gama. Po epizodach w innych klubach w ojczyźnie, w 2008 roku trafił do Polski.

Lista zespołów może trochę dziwić. Były to bowiem Piast Choszczno, Czarni Żagań, a ostatnio Zdrój Ciechocinek. Testowany był też przez GKS Bełchatów i Rafał Ulatowski chciał go zabrać na zgrupowanie do Austrii, jednak zawodnik nie posiadał wymaganej wizy.

Czy zostanie w Śląsku, zadecyduje dzisiejsza gra wewnętrzna.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!