(© FOT. KPP KŁODZKO)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nielegalną plantację konopi indyjskich zlikwidowali policjanci w Stroniu Śląskim. Dwudziestoletni mieszkaniec hodował rośliny na wysypisku śmieci.

Jak informuje Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, funkcjonariusze zabezpieczyli 60 krzaków konopi, z których każdy miał prawie metr wysokości. Oprócz tego dwudziestolatek w pomieszczenach gospodarczych swojego domu przechowywał susz roślinny, z którego można było zrobić kilkadziesiąt porcji marihuany. Mężczyzna trafiił do policyjnego aresztu. Za nielegalną uprawę konopi grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mer (gość)

niech zgadnę pewnie ktos go wsypał pozatym wkońcu kiedy ci durnie z rzadu pujda po rozum do głowy i zalegalizują ten cały syf budżet by zyskał a kto chce niech sie truje