Zaledwie dwie godziny był w środę we Wrocławiu minister sportu Mirosław Drzewiecki. Zajrzał na budowany stadion i terminal. Dowiedzieliśmy się, że wyjechał zadowolony z postępów.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zaledwie dwie godziny był w środę we Wrocławiu minister sportu Mirosław Drzewiecki. Zajrzał na budowany stadion i terminal. Dowiedzieliśmy się, że wyjechał zadowolony z postępów. W roboczej wizycie po stolicy Dolnego Śląska towarzyszył mu wiceminister infrastruktury Tadeusz Jarmuziewicz. Politycy spotkali się w ekspresowym tempie z władzami wrocławskiego lotniska i odwiedzili plac budowy nowego terminala. Wczoraj wjechał tam ciężki sprzęt i rozpoczęto inwestycję.

Wizyta ministrów odbyła się w tajemnicy przed mediami. Rzecznicy resortów tłumaczyli, że nie było czasu na spotkania z dziennikarzami. Wcześniej ministrowie byli już w Poznaniu i Gdańsku.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!