W Radkowie - w piątek i niedzielę, a w Wambierzycach w sobotę będą trwać imprezy tegorocznego Jarmarku Stołowogórskiego. Podczas radkowskiego jarmarku nie zabraknie pysznego jedzenia, które zaoferują lokalni gospodarze.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W Radkowie - w piątek i niedzielę, a w Wambierzycach w sobotę będą trwać imprezy tegorocznego Jarmarku Stołowogórskiego. Podczas radkowskiego jarmarku nie zabraknie pysznego jedzenia, które zaoferują lokalni gospodarze. Będą też koncerty miejscowych zespołów.


Pierwszy dzień imprezy, Rock Jarmark, skierowany jest też do miłośników rocka, bluesa, rock and rolla i funky. Od godz. 15 wystąpią Stoker i The Hydes z Czech oraz polskie grupy: Zooi, Metro, Day-tona, a wieczorem zaprezentują się Apokalipsa i Rayane. Po nich, około godz. 21.30, nad zalewem w Radkowie - występ gwiazdy wieczoru, The Crackers. To siedmioosobowy zespół z Wrocławia, grający muzykę funk z elementami soulu i r'n'b, znany z programu Bar.

W sobotę w Wambierzycach odbędzie się jarmark lokalnych produktów, połączony z ich prezentacją. Będzie też można wziąć udział w loterii fantowej, nie zabraknie konkursów dla dzieci.
Jarmarkowi towarzyszyć będą występy miejscowych zespołów folklorystycznych Katarzynki i Woliborzanki. Pojawi się też góralska kapela Harnaś. Niedziela to Góralska Biesiada nad zalewem w Radkowie. W programie znajdą się zawody wędkarskie, Turniej Szachowy Miast Euroregionu Glacensis i zawody w siatkówce plażowej.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!