Dream Atlas © Materiały prasowe
[3/12]

Dream Atlas

Dream Atlas to formacja grająca rocka, zawiązana początkiem roku 2016 w Pszczynie. Muzyka którą tworzy nie zamyka się w konkretnych ramach gatunkowych, śmiałe kompozycje od początku były znakiem rozpoznawczym zespołu.

Mają na koncie sukcesy takie jak zwycięstwo w Antyfeście Antyradia 2017 i zdobycie statuetki Złotej Kosy, a ponadto są laureatami pierwszej nagrody oraz nagrody publiczności pszczyńskiego Żubrowiska 2016. Finaliści gliwickiego Przeglądu Kapel Studenckich 2017, laureaci katowickiego przeglądu "Zrób Hałas".

Zespół bardzo aktywnie koncertuje, występując u boku polskich gwiazd. Do najważniejszych wydarzeń w karierze można zaliczyć występ na czeskim festiwalu Rock For People 2017 oraz koncert na deskach Teatru Śląskiego w październiku 2017. W czerwcu 2017 zespół wydał swoją debiutancką EP zatytułowaną „Butterflies”. Obecnie zespół jest w fazie produkcyjnej debiutanck​​iej płyty długogrającej.


W sobotę (21 kwietnia) w klubie A2 przy ulicy Góralskiej zorganizowany zostanie półfinałowy koncert Eliminacji do Pol'And'Rock Festival. Impreza rozpocznie się o godz. 16.00. Wstęp jest wolny.