Dreamheart © Materiały prasowe
[4/12]

Dreamheart

Dreamheart to poprockowy zespół z Rzeszowa, który powstał w 2014 roku. To czterech przyjaciół, których łączy pasja do muzyki. Inspirują się zespołami takimi jak One Direction, 5 Seconds of Summer, Paramore, All time low, Green Day czy Blink-182. Mimo relatywnie krótkiego stażu zespół zagrał już wiele koncertów na mniejszych i większych scenach.

W kwietniu 2017 wydali swoją pierwszą płytę “Paper Hearts”, która dostępna jest nie tylko w Polsce ale i na Świecie. Wykonują wyłącznie swoje kompozycje z tekstami w języku angielskim, jako że frontman oraz autor tekstów Kamil Rejman wychował się i spędził swoje młodzieńcze lata w Kaliforni.

Zespół składa się z czterech chłopaków. Na froncie z wokalem i gitarą rytmiczną Kamil Rejman, na gitarze prowadzącej Eryk Szczepaniec, na gitarze basowej i tylnym wokalu Jakub Trałka a na perkusji Mateusz Jastrzębski.

W sobotę (21 kwietnia) w klubie A2 przy ulicy Góralskiej zorganizowany zostanie półfinałowy koncert Eliminacji do Pol'And'Rock Festival. Impreza rozpocznie się o godz. 16.00. Wstęp jest wolny.