Hope © Materiały prasowe
[5/12]

Hope

HOPE jest zespołem bardzo dobrze znanym polskiej scenie muzycznej. Przez cały okres swojej działalności odniósł wiele sukcesów, między innymi zagrał ogromną ilość koncertów w Polsce jak i za granicą (Czechy, Bułgaria, Rosja, Niemcy, Szwajcaria). Wielokrotnie podziwiany na scenach Przystanku Woodstock, czy LuxFest. Występował u boku takich gwiazd jak Limp Bizkit, Body Count, Suicidial Tendencies, Hactivist, Hed PE. Obecnie publiczność może pamiętać zespół po występach w X edycji programu „Must be the Music - Tylko Muzyka”, gdzie zajął drugie miejsce w ścisłym finale. W tym momencie zespół jest na końcowym etapie wydania kolejnej płyty.

Jest to tylko cząstka osiągnięć HOPE. Po więcej informacji odnośnie koncertów, wydawnictw, teledysków zespół zaprasza na oficjalną stronę: hopefan.tv

W skład zespołu wchodzą Kroto (wokal), Adi (gitary), Łysy (gitary), Rojek (bass), Gnievo (perkusja), Muerte (dj) oraz Kosta (dj).

W sobotę (21 kwietnia) w klubie A2 przy ulicy Góralskiej zorganizowany zostanie półfinałowy koncert Eliminacji do Pol'And'Rock Festival. Impreza rozpocznie się o godz. 16.00. Wstęp jest wolny.