Wybierz region

Wybierz miasto

  Arkadiusz Zawiliński

  Kawiarnia Artystyczna - Dom Klahra
  Lądek-Zdrój, ul. Rynek/1

  19:30 Sobota, 14 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Arkadiusz Zawiliński

  Arkadiusz Zawiliński – wykonawca (folk/blues), autor muzyki, tekściarz, wokalista, gitarzysta posługujący się technikami fingerpicking slide i bottelneck. Koncertował na festiwalach w Polsce, Francji, Czechach, Słowacji jak i grywał na ulicach Amsterdamu. Laureat wielu festiwali (m.in. FAMA w Świnoujściu, Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie). Współpracował m.in. z zespołami Stare Dobre Małżeństwo, Ostatnia Wieczerza w Karczmie Przeznaczonej do Rozbiórki, Kropla Życia, Zabrzańska Orkiestra Rockowa, BGB oraz ze śpiewającym aktorem Lechem Dyblikiem. Twórca formacji Na Drodze.
  Do tej pory wydał płyty: „Tam gdzie zaczyna się mój świat”, „Blues Dziewięciu”, „Żelazna”. Październik 2015 roku to data ukazania się kolejnego albumu „Na rozdrożu”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ