Wybierz region

Wybierz miasto

  Paulina Lenda & Krakowski (Akustycznie)

  Kawiarnia Artystyczna - Dom Klahra
  Lądek-Zdrój, ul. Rynek/1

  18:30 Sobota, 12 listopada

  • 20zł

  Zapraszamy na koncert Pauliny Lendy. Na scenie artystce towarzyszyć będzie świdnicki gitarzysta Piotr Krakowski. Tego wieczoru zagrają materiał z akustycznej płyty Pauliny "WOLF GIRL", wydanej w 2014r, oraz z debiutanckiego albumu "INTRO" zespołu Paulina Lenda & Kruki, który dwójka muzyków współtworzy.
  Duet koncertuje ze sobą od lat, dzięki czemu na scenie potrafią stworzyć intymny klimat, opowiadając historie zawarte w tekstach, ale i przekazać słuchaczowi ogromną dawkę emocji i energii, która wypływa z tej dwójki.
  Paulina Lenda (wokal):
  wokalistka-autorka tekstów. Znana za sprawą głębokiej barwy swojego niskiego głosu. Muzycznie w projektach solowych bardzo dużo czerpie z akustyki (wśród Jej największych inspiracji podaje takich artystów, jak: Damien Rice, Susie Suh, Alanis Morissette, Ray LaMontagne, Noah Gundersen). W 2008 r. została odkryta dzięki programowi "Mam Talent".
  Piotr Krakowski (gitara):
  gitarzysta-samouk, grający muzykę rockową z elementami hardrocka, bluesa, fusion i funk, starający się jednak nie definiować i nie ograniczać, gdyż nadal poszukuje swojego własnego stylu, a w życiu miał niejedną muzyczną przygodę - od piosenki poetyckej, po muzykę country - grając na festiwalu w Mrągowie.
  Dom Klahra Kawiarnia Artystyczna, zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ