Lechia wygrała, Szczawno i Kłodzko na remis

PG
Z trzech czwartoligowców z naszego terenu, tylko Lechia Dzierżoniów odniosła zwycięstwo w rozegranej w środę, zaległej kolejce ligowej.

Zajmujący drugie miejsce w tabeli dzierżoniowianie pokonali na swoim boisku 3:2 (3:2) GKS Kobierzyce. Bramki dla gospodarzy zdobyli: w 11i 45 minucie Kamil Kuska, oraz w 21 minucie Mariusz Paszkowski. Dla gości trafili: w 21 minucie Maciej Pietruszewski i w 43 minucie Piotr Mrowiec.
Bezbramkowym remisem zakończył się pojedynek w Szczawnie-Zdroju pomiędzy tamtejszym MKS – em a Chrobrym Nowogrodziec. Piłkarze Nysy Kłodzko zremisowali natomiast w Jeleniej Górze 1:1 (0:1) z Karkonoszami. Bramkę dla Nysy w 18 minucie strzelił Mateusz Paprocki, a wyrównał w 78 minucie Paweł Walczak.