Piłkarze Nysy Kłodzko zremisowali w towarzyskim meczu z beniaminkiem Centralnej Ligi Juniorów

Paweł Gołębiowski
Dariusz Gdesz
Piłkarze Nysy Kłodzko mają za sobą pierwszy sparing w czasie przygotowań do sezonu. Nasz przedstawiciel klasy okręgowej zremisował w Bielawie z przebywającym tam na zgrupowaniu zespołem Pomologii Prószków, beniaminkiem Centralnej Ligi Juniorów.

Piłkarze Nysy Kłodzko mają za sobą pierwszy sparing w czasie przygotowań do sezonu. Nasz przedstawiciel klasy okręgowej zagrał w Bielawie z przebywającym tam na zgrupowaniu zespołem Pomologii Prószków, beniaminkiem Centralnej Ligi Juniorów. Młodzi rywale okazali się wymagającym przeciwnikiem i spotkanie zakończyło się remisem 3:3. Do przerwy 2:1 prowadziła Pomologia. Bramkę dla Nysy w pierwszej połowie strzelił Radosław Macura. Po zmianie stron do remisu doprowadził Paweł Cebulski. Goście co prawda odzyskali prowadzenie, ale wyrównał i ustalił już wynik Michał Wojtal.

POMOLOGIA PRÓSZKÓW (CLJ) – NYSA KŁODZKO 3:3 (2:1)
Bramki: 1:0, 2:0 (karny), 2:1 Radosław Macura, 2:2 Paweł Cebulski, 3:2, 3:3 Michał Wojtal.

Nysa: Niewęgłowski – Syper, Madej, Ciupider, Milewski, Pierzchalski, Fedorec, Sadliński, Cebulski, Szwaja, Dędys, Wojtal, Zimny, Horka, Bońkowski, Macura.