3 z 6
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków:...
fot. pixabay.com

Praca we Wrocławiu i okolicy. TOP 5 ofert z zarobkami od 14 do 38 tys. zł na miesiąc

KIEROWNIK DS. ZARZĄDZANIA BIZNESEM

Zakres obowiązków:
1. Raportowanie/prezentacja wyników.
2. Sporządzanie raportów na podstawie bieżących danych/prognozowanie.
3. Zarządzanie jakością danych.
4. Zarządzanie portfolio.
5. Zarządzanie wydajnością.
6. Zarządzanie podległym zespołem pracowników planowanie i organizacja pracy. Nadzorowanie realizacji zadań. Realizacja zadań określonych przez obowiązujące u pracodawcy polityki i procesy z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

Miejsce pracy: Pl. Grunwaldzki 25, 50-365 Wrocław
Forma umowy: umowa o pracę na czas określony
Kontakt z pracodawcą: [email protected]

Wynagrodzenie brutto: 18 333,34 zł

Wymagania konieczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Zawód: Kierownik projektu

Umiejętności i uprawnienia: praca w zespole

Do kolejnych ofert pracy przejdziesz za pomocą gestu, strzałek lub kursora.