Wyniki wyborów do sejmiku województwa dolnośląskiego z okręgu nr 3
Pojawiły się oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do sejmiku województwa dolnośląskiego z okręgu nr 3.
Którzy kandydaci zebrali największą liczbę głosów? Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- MACKO Grzegorz: pozycja 1 : 2,97% (62 999 głosów)
- SZYDŁOWSKA-KĘDZIERA Ewelina Agnieszka: pozycja 2 : 2,97% (62 999 głosów)
- LACH Łukasz Jan: pozycja 3 : 2,97% (62 999 głosów)
- CZARNECKI Przemysław Maksymilian: pozycja 4 : 2,97% (62 999 głosów)
- CZESNOŁOWICZ Roksana: pozycja 5 : 2,97% (62 999 głosów)
- OLSZEWSKI Leszek Andrzej: pozycja 6 : 2,97% (62 999 głosów)
- WĘGŁOWSKA Wiesława Maria: pozycja 7 : 2,97% (62 999 głosów)
- MIKLAS Ewa Zenona: pozycja 8 : 2,97% (62 999 głosów)
- GOZDEK Ewelina Sylwia: pozycja 9 : 2,97% (62 999 głosów)
- BADORA Maciej Adam: pozycja 10 : 2,97% (62 999 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- GOMÓŁKA Damian Rafał: pozycja 1 : 0,58% (12 315 głosów)
- OKARMUS Roman Andrzej: pozycja 2 : 0,58% (12 315 głosów)
- BOGDAŁ Urszula: pozycja 3 : 0,58% (12 315 głosów)
- WYBRANIEC Augustyn: pozycja 4 : 0,58% (12 315 głosów)
- WOJCIECHOWSKI Adrian: pozycja 5 : 0,58% (12 315 głosów)
- ŁANKIEWICZ Łukasz Marek: pozycja 6 : 0,58% (12 315 głosów)
- LEHEŃKA-DAS Danuta: pozycja 7 : 0,58% (12 315 głosów)
- MAŁECZEK Agnieszka: pozycja 8 : 0,58% (12 315 głosów)
- GRYGO Elżbieta Maria: pozycja 9 : 0,58% (12 315 głosów)
- ACEDAŃSKI Aleksander Bronisław: pozycja 10 : 0,58% (12 315 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- GANCARZ Paweł Jarosław: pozycja 1 : 1,25% (26 570 głosów)
- JURCEWICZ Stanisław: pozycja 2 : 1,25% (26 570 głosów)
- KUBALA Marek Zdzisław: pozycja 3 : 1,25% (26 570 głosów)
- BAGIŃSKA Martyna: pozycja 4 : 1,25% (26 570 głosów)
- ZAJĄC Paulina: pozycja 5 : 1,25% (26 570 głosów)
- KOZŁOWSKI Grzegorz Tomasz: pozycja 6 : 1,25% (26 570 głosów)
- PANTERAŁKA Urszula Edyta: pozycja 7 : 1,25% (26 570 głosów)
- KUDYBA Katarzyna Magdalena: pozycja 8 : 1,25% (26 570 głosów)
- BALANT Zygmunt Franciszek: pozycja 9 : 1,25% (26 570 głosów)
- KORBAS Barbara: pozycja 10 : 1,25% (26 570 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- PŁANETA-SIEWIERSKA Edyta Katarzyna: pozycja 1 : 0,66% (13 939 głosów)
- DYDUCH Marek: pozycja 2 : 0,66% (13 939 głosów)
- OWCZARSKI Sebastian Maciej: pozycja 3 : 0,66% (13 939 głosów)
- URBANIAK Renata Regina: pozycja 4 : 0,66% (13 939 głosów)
- MUSIAŁEK Małgorzata Aleksandra: pozycja 5 : 0,66% (13 939 głosów)
- BROCZEK Ewa: pozycja 6 : 0,66% (13 939 głosów)
- RĘKAWIK Dorota Agnieszka: pozycja 7 : 0,66% (13 939 głosów)
- KUBAŚ Robert Waldemar: pozycja 8 : 0,66% (13 939 głosów)
- SOBALA Edyta Magdalena: pozycja 9 : 0,66% (13 939 głosów)
- SZEWCZYK Marek Jan: pozycja 10 : 0,66% (13 939 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SZEŁEMEJ Alina: pozycja 1 : 3,64% (77 337 głosów)
- JAGŁA Robert Aleksander: pozycja 2 : 3,64% (77 337 głosów)
- KRACZKOWSKI Piotr: pozycja 3 : 3,64% (77 337 głosów)
- JAŚNIKOWSKI Adam Marian: pozycja 4 : 3,64% (77 337 głosów)
- RADZIEJEWSKA Jadwiga: pozycja 5 : 3,64% (77 337 głosów)
- SZCZYGIEŁ Zbigniew: pozycja 6 : 3,64% (77 337 głosów)
- RUTKOWSKA-KREHUT Kamila Dorota: pozycja 7 : 3,64% (77 337 głosów)
- SMOLIŃSKA Grażyna Anna: pozycja 8 : 3,64% (77 337 głosów)
- LUBIŃSKI Mirosław Aleksander: pozycja 9 : 3,64% (77 337 głosów)
- SMOLARZ Tomasz: pozycja 10 : 3,64% (77 337 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- GOLAK Julian Kazimierz: pozycja 1 : 0,5% (10 543 głosów)
- SOPUCH Aleksandra Dominika: pozycja 2 : 0,5% (10 543 głosów)
- DASZKIEWICZ-KWADRANS Dominika Małgorzata: pozycja 3 : 0,5% (10 543 głosów)
- PŁOSZAJSKA Dagmara Paulina: pozycja 4 : 0,5% (10 543 głosów)
- HAŁDYS Patrycja Monika: pozycja 5 : 0,5% (10 543 głosów)
- KASPEREK Paulina Jadwiga: pozycja 6 : 0,5% (10 543 głosów)
- FOJNA Jacek Lucjan: pozycja 7 : 0,5% (10 543 głosów)
- KOWALISZYN Dominik Józef: pozycja 8 : 0,5% (10 543 głosów)
- ZIELONKA Artur Adam: pozycja 9 : 0,5% (10 543 głosów)
- SZYMKIEWICZ Robert Artur: pozycja 10 : 0,5% (10 543 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- WILD Patryk Edward: pozycja 1 : 0,32% (6 747 głosów)
- SERAFIN Ryszard: pozycja 2 : 0,32% (6 747 głosów)
- KOTYNIA Hanna: pozycja 3 : 0,32% (6 747 głosów)
- GABRIEL Katarzyna Joanna: pozycja 4 : 0,32% (6 747 głosów)
- HAŁACZKIEWICZ Kamil Andrzej: pozycja 5 : 0,32% (6 747 głosów)
- TUTKA Ewa Lucyna: pozycja 6 : 0,32% (6 747 głosów)
- ŁASZCZUK Agnieszka Barbara: pozycja 7 : 0,32% (6 747 głosów)
- WŁACH Sebastian Jan: pozycja 8 : 0,32% (6 747 głosów)
- BORCZ Dorota Helena: pozycja 9 : 0,32% (6 747 głosów)
- SZEWCZAK Marcin Paweł: pozycja 10 : 0,32% (6 747 głosów)
KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW:
- GROLMAN Ewa: pozycja 1 : 0,05% (1 055 głosów)
- NAUMOWICZ Radosław Maksymilian: pozycja 2 : 0,05% (1 055 głosów)
- PARYNA Natalia Magdalena: pozycja 3 : 0,05% (1 055 głosów)
- WĄSIK Joanna: pozycja 4 : 0,05% (1 055 głosów)
- ROGÓŻ Damian Tomasz: pozycja 5 : 0,05% (1 055 głosów)
KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ:
- GÓRNIAK Grzegorz Antoni: pozycja 1 : 0,13% (2 688 głosów)
- STOLARSKI Ryszard Adam: pozycja 2 : 0,13% (2 688 głosów)
- LIBERA Patryk Szymon: pozycja 3 : 0,13% (2 688 głosów)
- WARCHOŁ Anna Dorota: pozycja 4 : 0,13% (2 688 głosów)
- TADLA Grażyna Danuta: pozycja 5 : 0,13% (2 688 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Precz z Zielonym Ładem! - protest rolników w Warszawie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?